Haber

Şanlıurfa’da Erdoğan’a “Toplu Oy”… Oğuz Kaan Salıcı: “Yetkili Avukat Arkadaşlarımız İlgili Köye Yönlendirilerek İlçe Seçim Kurulu’na İtiraz Edilmiştir…

Şanlıurfa Sosyal medyada Recep Tayyip Erdoğan’ın Harran’da toplu halde sandık başına damga vurduğu görüntüler paylaşıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Sosyal medyaya yansıyan bu görüntüler Şanlıurfa’nın Harran ilçesine bağlı Minare köyünde çekildi. Önce sandık kurulu üyelerimiz darp edildi sonra bu görüntüler ortaya çıktı. Yetkili avukat arkadaşlarımız yönlendirildi. ilgili köy ve ilçeye OyKurula itiraz edildi” dedi.

Harran’ın Minare köyündeki Cumhurbaşkanlığı Seçimi pusulasına Recep Tayyip Erdoğan’ın damga vurduğu görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Sosyal medyaya yansıyan bu görüntüler Şanlıurfa’nın Harran ilçesine bağlı Minare köyünde çekildi. Önce sandık kurulu üyelerimiz geldi. darp edildi ve ardından bu görüntüler ortaya çıktı.Yetkili avukat arkadaşlarımız ilgili köye yönlendirilerek İlçe Seçim Kuruluna itiraz ettiler.Bu arada Şanlıurfa Valisi ve Emniyet Müdürüne ulaşılamıyor.Şahsiyetleri toplantıda, dedi.

Kaynak: ANKA / Güncel

keleshaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu