Haber

Sakarya’da yurt çalışanları ve öğrencilerin ördüğü eldivenler Muş’ta çocukların ellerini ısıttı

Sakarya Gençlik ve Sporİl Müdürlüğüne bağlı Hendek Yurt Müdürlüğü işçileri ve öğrencileri tarafından örülmüş eldiven ve atkılar Muş’ta ilköğretim öğrencilerine gönderildi.

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Hendek Yurt Müdürlüğü ile Muş Gençlik Merkezi arasındaki “Isıtan Eller Projesi” hayata geçirildi.

İlgili Makaleler

Sakarya’da yurt çalışanları ve öğrencilerin ördüğü 41 adet atkı ve bere özenle paketlenerek Muş Gençlik Merkezi’ne gönderildi.

Muş Gençlik Merkezi gençlik liderleri ve istekli gençler, Sakarya’dan Muş’un Hasköy ilçesine bağlı Otaç Köyü İlköğretim Okulu’na hediye paketleri gönderdi.

Hediyelerini teslim ettikleri çocukların çok memnun kaldıklarını belirten gençlik merkezi yetkilileri, böyle bir projede yer almaktan gurur duyduklarını belirtti.

Manzaranın kendilerini çok etkilediğini ve köy okulundaki çocukları mutlu etmenin mutluluğunun tarif edilemez olduğunu belirten yetkililer, hediye paketini alan öğrencilerin büyük bir heyecanla paketleri açtıklarını ve bu durumun kendilerini daha mutlu hissettirdiğini belirterek Hendek Yurt Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler. duygusal hissederler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu