Yaşam

Bi’Mola Büyükşehir’den KOÜ Yerleşkeye

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, geçen ay Gebze Teknik Üniversitesi’nden sonra bu kez Kocaeli Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler için etkinlik düzenleyecek. Büyükşehir, “Kampüste Bi’Mola” etkinliğiyle ilk gün Mahşer-i Cümbüş, Türkiye’de çağdaş doğaçlama tiyatronun öncüsü.Kocaeli Üniversitesi öğrencileri ikinci gün stand-up gösterisi ve Sakiler müzik grubunun sevilen müziklerini sergilediler. ile görüşecek.

KÜLTÜR SANAT RÜZGARI ESECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi final sınavlarına moralli girmelerini sağlamak amacıyla bir etkinlik düzenleyecek. 10-11 Ocak 2023 tarihlerinde KOÜ Umuttepe Yerleşkesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde stand-up gösteri ve konser etkinliğinin yer aldığı düzenlemeler iki gün boyunca kültür sanat rüzgarını estirecek.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesindeki Akademi Üniversitesi birimi tarafından düzenlenen Kampüste Bi’Mola adlı geleneksel etkinlik 10 Ocak Salı günü saat 20.00’de Mahşer-i Cümbüş, doğaçlama tiyatronun önde gelen ekibi. Kapanışta, Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan’dan oluşan başarılı müzik grubu Sakiler, 11 Ocak Çarşamba günü saat 20:00’de yine popüler müziklerini Kocaeli Üniversitesi öğrencileri için seslendirecek.

BAŞKAN BÜYÜKAKIN’IN DAVETİ

Her zaman olduğu gibi öğrencilere her alanda destek olan ve gençleri sınav öncesi moral vermek için düzenlenen programa davet eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Üniversiteli öğrencilerimize yönelik etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Akademi Üniversite, akademik çalışmaların yanı sıra sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda da öğrencilere birçok olanak sunmaktadır. 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi final sınavlarına kısa bir ara vermelerini sağlamak amacıyla geleneksel olarak düzenlediğimiz Kampüste Bi’Mola etkinliğimize Kocaeli Üniversitesi’ndeki tüm öğrencilerimizi davet ediyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu