Haber

Bodrumspor Altay maçı sonrası

SporToto 1. Lig’in 24. haftasında Bodrumspor ile Altay arasında oynanan maçın ardından iki takımın teknik direktörleri düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

1. Lig’in 24. haftasında Spor Toto, Bodrumspor sahasında Altay’ı 2 mağlup etti. Mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında her iki takımın teknik direktörleri karşılaşmayı değerlendirdi.

İsmet Taşdemir: “3 Puan Aldığımız İçin Çok Mutluyum”

Galibiyetten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, “Eyüp mağlubiyetinden sonra bizim için önemli bir maçtı. Vereceğimiz direnç önemliydi. Özellikle deplasmanda kalmamız açısından değerli bir maçtı. Ligde ilk 2 ve 3. Oyuncu kardeşlerim maçın başından sonuna kadar oyuna hakim oldular.Kaçırdık, daha fazla gol atabilirdik. Değerli olan 3 puandı ve 3 puan aldığımız için çok mutluyum. Yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Tuna Üzümcü: “Haftaya daha iyi olacağımıza inanıyorum”

Altay Teknik Direktörü Tuna Üzümcü, “Beyin sarsıntısı ve kayıplarımız için çok üzgünüz. Ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sistemsel olarak bir değişim içerisindeyiz. Geçişler hep sancılı oluyor. Bu değişimden dolayı Zaman zaman sahada sorunlar yaşadık” İsteklerinden, çabalarından ve daha iyisini yapma arzularından çok memnunum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Her hafta daha uygun olacağımıza inanıyorum. Bunu yapabilecek oyuncu grubuna sahibiz. Hatalarımızdan ders alarak mutlaka daha iyi sonuçlar alacağız” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu