Haber

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Boğaz’da yarıştı

– Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Boğaz’da yarıştı

-Cumhurbaşkan Yıldırım 2.400 metrelik parkuru 29 dakikada yüzdü.

İlgili Makaleler

-Başkan Yıldırım: ‘Küçüğünden yaşlısına herkes yüzmeyi sevmeli ve öğrenmeli’

İSTANBUL – Bin sporcunun katıldığı Challenge İstanbul yarışmasının yüzme etabına katılan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Kanlıca-Küçüksu ortasındaki 2 bin 400 metrelik parkuru 29 dakikada yüzdü.

Türkiye Triatlon Federasyonu ve Beykoz Belediyesi iş birliğiyle, Oral B ana sponsorluğunda düzenlenen dünyanın ilk kıtalararası triatlon etkinliği Challenge İstanbul, 3 Eylül’de bine yakın yerli ve yabancı triatloncunun katılımıyla Beykoz’da gerçekleştirildi. Dünyanın ilk ve tek orta kıta triatlon yarışı olan organizasyona Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım da katıldı. Lider Yıldırım, bin sporcunun yarıştığı Kanlıca-Küçüksu ortasındaki 2.400 metrelik parkuru 29 dakikada tamamladı.

Yarışmanın oldukça heyecanlı ve keyifli geçtiğini belirten Lider Yıldırım, “Küçüğünden yaşlısına herkesin yüzmeyi sevmesi ve öğrenmesi gerekiyor. Çok güzel bir etkinlikte bir araya geldik. Katılan tüm sporcularımıza ve gençlerimize başarılar diliyorum. Daha önce Boğaz’da yüzmüş biri olarak bu kurs benim için de önemli. İnşallah 2 bin 400 metrelik parkuru da güzel bir şekilde tamamlayacağız” dedi.

habermenderes.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu