Teknoloji

Türk Telekom’dan Dünya WiFi Günü’nde 81 ilde bedava internet

Türk Telekom, WiFi alanındaki güçlü altyapısı ve tecrübesiyle dünyanın en ağır havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı’nda, kültür-sanatın kalbi AKM’de, stadyumlarda, kütüphanelerde, tarihi mekanlarda, müzelerde, restoranlarda, marinalarda, gemide ve binlerce lokasyonda. 81 ildeki kullanıcıları WiFi ile birbirine bağlayan Türk Telekom, 20 Haziran Dünya WiFi Günü’nde Türkiye’nin dört bir yanındaki kullanıcılarına ücretsiz internet hizmeti veriyor.

İnsan odaklı yaklaşımı ve herkes için erişilebilir iletişim vizyonuyla uçtan uca çözümler sunan Türk Telekom, bu servislerin en verimli şekilde kullanılması için Türkiye’nin her yerine WiFi servisleri sağlıyor.  Hizmet alanını her geçen gün genişleten Türk Telekom, 20 Haziran Dünya WiFi Günü münasebetiyle 81 ilde binlerce noktada kullanıcılarına ücretsiz WiFi sağlıyor.  

Konu hakkında yorum yapmak Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden “Türk Telekom olarak Türkiye’yi geleceğe bağlayacak altyapı ve teknolojiler üzerinde çalışıyoruz. Kültür ve sanatın kalbi AKM’de, dünyanın en ağır havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı dahil havalimanlarında, stadyumlarda, kütüphanelerde, ören yerlerinde, müzelerde, restoranlarda, marinalarda, uçak içlerinde, halka açık yerlerde kullanıcılarımıza WiFi internet deneyimi otobüs ve vapur gibi ulaşım alanları ve binlerce nokta. yaşıyoruz. Burada ziyaretçilere keyifli anlar ve ayrıcalıklar sunmayı hedeflerken, WiFi hizmetlerimizle tüm misafirlerimizin bulundukları her yerde yüksek hızlı internetten faydalanmalarını sağlıyoruz. Yenilikçi dijital hizmetlerimiz ve yerli teknoloji atılımlarına yönelik adımlarımızla Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. Teknolojiyi insanlara yardım ve fayda sağlamaya dönüştüren yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bu kapsamda 81 ilimizi uçtan uca fiber internet ile donatıyor, kullanıcılarımızı WiFi hizmeti ile buluşturuyoruz.”

 

Türk Telekom sarsıntılı bölgede WiFi hizmetine devam ediyor

 

Türk Telekom, deprem bölgesindeki çadır kent ve konteyner kent iletişim altyapısını kurarak bölgeye internet erişimini artırmaya devam ediyor. Bölgede bağlantının sürekliliğini sağlamaya yönelik çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, AFAD uyumluluğu ile depremden etkilenen vatandaşların barınma ihtiyaçlarını karşılayan çadırkentlerde taşınabilir ve WiFi hizmeti, konteynerde kurduğu altyapı ile WiFi hizmeti veriyor. şehirler

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu