Haber

Öldürülen kadın kendi soyadıyla uğurlandı

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde boşanma aşamasında olduğu Hüseyin Yüksel tarafından sokak ortasında öldürülen Emine Yüksel ve kız kardeşi Çiğdem Demir, gözyaşları arasında toprağa verildi.

İlçede tütün dükkanı işleten Hüseyin Yüksel, dün akşam saatlerinde Ankara Bulvarı’nda boşanma aşamasında olan Emine Yüksel ile yengesi Çiğdem Demir’i tabancayla vurarak öldürdü. Yüksel daha sonra aynı silahla intihar etti.

3 çocuk annesi Emine Yüksel ve 2 çocuk annesi kız kardeşi Çiğdem Demir, bugün Kayı İlçesi Ulu Cami’de kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Emine Yüksel’in tabutunun üzerinde kızlık soyadı ‘Emine Başbuğ’ yazıyordu. Hüseyin Yüksel’in naaşı Sincan’da toprağa verildi.

Emine Yüksel’in şikayeti üzerine eşi Hüseyin Yüksel hakkında ‘tehdit’ suçlamasıyla dava açıldı ancak daha sonra kadının davacı ya da şikayetçi olmadığı belirtildi. Ayrıca Emine Yüksel’in daha önce eşi hakkında 1 ay uzaklaştırma kararı çıkardığı ancak 15 gün sonra kendi isteğiyle bu kararın kaldırıldığı öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu