Teknoloji

iPhone’u 30 dakikada yüzde 60 şarja ulaştıran Mcdodo gösterge kablosu

Mcdodo PD hızlı şarj ve data kabloları, dijital ekranı ve hızlı şarj özelliğinin yanı sıra sıra dışı şık tasarımları sayesinde günlük hayatın vazgeçilmez aksesuarları olacak. 5A maksimum akım ve 100W güç ile iPhone 14’ü 30 dakikada %60 şarj eden kablolar, 1.2m uzunlukları ile ideal bir kullanım imkanı sunuyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen taşınabilir aksesuar markası Mcdodo ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik cihazlar; Mcdodo bu kez yenilikçi ve sağlam tasarımları kullanıcılarına sunuyor. dijital gökyüzü standart PD hızlı şarj kabloları ilesadece hızda değil, aynı zamanda tasarımda da bir atılımdır.

Hızlı şarj için 20W’a kadar güç aktarımına olanak sağlayan, kablonun telefona bağlandığı noktada dijital ekrandan da akım gücünü kontrol edebileceğiniz kablolar; Type-C’den Lightning, PD, iPhone ve Type-C’ye kadar 4 farklı ilişki seçeneği vardır. Sıradan kablolarla 30 dakika ancak %20 şarj iPhone ve diğer taşınabilir cihazların %60’ını şarj eden yeni nesil kablolar, 1,2 m uzunluğu ile farklı kullanım alanlarında rahatlık sağlıyor.sağlar.

Patentli akıllı MSC çipi ile hızlı şarj sırasında meydana gelebilir; Aşırı şarj, yetersiz şarj, aşırı voltaj ve aşırı ısınmayı önleyen teknolojilerle şarj cihazını da koruyan kablolar, 5A tepe akım ve 100 W güç ile MacBook Pro’yu 1,8 saatte tamamen şarj edinolabilmek.

 

Estetik ve sağlam tasarım

Çift muhafazalı ve mükemmel anti-parazit özellikli Mcdodo PD hızlı şarj kabloları, Sadece sunduğu hız ve harika teknoloji ile değil, sıra dışı tasarımı ile de fark yaratıyor.Mcdodo’nun estetik ve güçlü kablo tasarımının kullanıldığı kablo, dijital ekranı ile hem teknoloji hem de kullanım açısından ayrıcalıklar sunuyor.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana departmanda hızlı bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük pratiklere göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazları ile kısa sürede sektörün lider markası haline geldi. gereksinimleri kullanın. Sergilediği işlerde kullandığı malzemelerin kalitesine, tasarımın özgünlüğüne ve işlerin işlevsel olmasına önem veren Mcdodo; ihtiyaç sahiplerine yönelik ekonomik ve yenilikçi çalışmaları tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

malkara-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu