Haber

Dünya Kupası’nda skandal olay! Katarlı yetkilinin ölen işçi hakkında söylediklerine tepkiler yağıyor.

2022 Dünya Kupası’nın devam ettiği 2022 Dünya Kupası’nın ardından açıklamalarda bulunan Katarlı Dünya Kupası CEO’su Nasser Al Khater’in, bir Filipinli personelin antrenman tesisinde yaşamını yitirmesinin ardından yaptığı açıklamalar gündeme damgasını vurdu.

OLAYIN NE ZAMAN OLDUĞU BİLİNMİYOR

Hayatını kaybeden göçmen işçinin, Suudi Arabistan Milli Takımı’nın antrenman sahası olan Sealine Resort’taki bir otoparkın ışıklarını tamir etmek için anlaşmalı bir şirkette çalıştığı öğrenildi. Forkliftin yanında yürürken rampadan kayıp kafasını betona çarpan işçi, Dünya Kupası maçları başladıktan sonra hayatını kaybetti ancak olayın tam olarak ne zaman olduğu bilinmiyor.

“ÖLÜM HAYATIN DOĞAL BİR PARÇASIDIR”

“2022 Dünya Kupası CEO’su Nasser Al Khater, Reuters’e bir çalışanın ölümünü doğruladı ancak daha fazla ayrıntı vermedi. Gazinin ailesine başsağlığı dileyen Al Khater, “Ölüm hayatın doğal bir parçasıdır. , işte veya uykunuzda. Bir Dünya Kupası’nın ortasındayız. Başarılı bir turnuva geçiriyoruz. Bu şu anda konuşulacak bir konu mu?” dedi. CEO’nun bu sözleri tepki çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu