Haber

Cumhuriyet Halk Partisi 23. Dönem Bursa Milletvekili Abdullah Özer, son yolculuğuna uğurlandı

Cumhuriyet Halk Partisi 23. Dönem Bursa Milletvekili Abdullah Özer, Nilüfer Belediyesi Halk Konutu önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bursa teşkilatı pahalı bir ismi kaybetmenin acısını yaşıyor. Hayatını kaybeden Cumhuriyet Halk Partisi 23. Dönem Bursa Milletvekili ve eski Bursa İl Başkanlarından Abdullah Özer, Nilüfer Belediyesi Halk Konutu önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, Nilüfer Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, CHP Milletvekilleri ve Bursa Milletvekilleri Orhan Sarıbal ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu, CHP Başbakan Üyesi ve eski Milletvekili Hakkı Süha katıldı. Okay, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan, CHP eski Milletvekilleri Kemal Ekinci, İlhan Demiröz, Mehmet Küçükaşık, Ceyhun İrgil, eski CHP Bursa İl Başkanları ile çok sayıda partili ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ile başlayan törende konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet yaptığı konuşmada çok değerli bir ismi kaybetmenin acısını hissettiklerini ifade etti. Başkan Fazilet, “Onu her zaman hatırlayacağız. Abdullah Özer’in Bursa’ya yaptıklarını, partimiz ve demokrasimiz için verdiği emekleri unutmayacağız. Sevenlerine başsağlığı, ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.

Törene katılan çok sayıda partili de duygularını paylaştı. CHP Bursa Milletvekilleri, Parti Meclisi üyeleri, eski il başkanları ve eski Bursa milletvekilleri Abdullah Özer, anılarını anlatarak, acılarını dile getirdi. Tören dua ile sona erdi.

Cumhuriyet Halk Partisi 23. Dönem Bursa Milletvekili Abdullah Özer, FSM Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından ebediyete uğurlandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habersavsat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu