Haber

Cinsel tacizle suçlanan Alves, tutuksuz yargılanmak üzere reddedildi.

İspanya’nın Barselona kentinde cinsel saldırı suçlamasıyla 20 Ocak’ta tutuklanan Brezilyalı futbolcu Dani Alves’in tutuksuz yargılanma talebi reddedildi.

Barselona mahkemesi, 17 Şubat’ta avukatı aracılığıyla tutuksuz yargılanmak üzere tutuksuz yargılanmak üzere talepte bulunan Alves’in kefaletsiz tutuklu kalmasına karar verdi.

30 Aralık 2022 gecesi Barselona kentindeki bir diskoda 23 yaşındaki bir kadına cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan Alves, 20 Ocak’ta Meksika’dan Barselona’ya geldikten sonra gözaltına alındıktan sonra tutuklandı. kefalet olmadan.

Polise verdiği ifadesini üç kez değiştiren ve sonunda kendisine konuşulan kadınla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf eden 39 yaşındaki Alves, güvenlik nedeniyle 23 Ocak’ta Brains 1 cezaevinden Brains 2 cezaevine sevk edilmişti.

Brezilyalı futbolcu, cinsel ilişkide zorlama olmadığını savunsa da iddia makamı, DNA testlerinin Alves’i yanlış gösterdiğini savunuyor.

İspanya’daki mevcut yasalara göre Alves’in 1 ila 12 yıl hapis cezası alması muhtemel.

Sevilla, Barcelona, ​​​​Juventus, Paris Saint-Germain ve Sao Paulo gibi gruplarda forma giyen Alves, cinsel saldırı suçlamasıyla Barselona’da tutuklanmış ve son kez forma giydiği Meksikalı grup UNAM ile sözleşmesi devam etmişti. sonlandırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu