Haber

Cansu Canan Özgen’in gazetecilik hayatıyla ilgili Nagehan Alçı’ya verdiği soru yine gündemde!

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı Adayı’nın açıklanmasının ardından Habertürk Yazarı Nagehan Alçı yeniden gündem oldu. Nagehan Alçı’nın, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde Belediye Başkanlarının Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenecekleri haberine ilişkin açıklaması tepki çekti.

Tüm bu konuşmaların ardından Cansu Canan Özgen’in geçtiğimiz yıllarda Nagehan Alçı’ya sorduğu bir soru yeniden gündeme geldi! ?

Geçtiğimiz günlerde Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Altı Masa’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacağı açıklandı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda Millet İttifakı’ndaki tüm parti liderleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nın da Başkan Yardımcılığı görevini üstleneceğine dair bir metin imzalandı.

Canlı yayında konuşan Habertürk Yazarı Nagehan Alçı, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın yeni görev tanımlarını “çok otoriter bir vizyon” olarak nitelendirdi.

Ardından Gazeteci ve Sunucu Cansu Canan Özgen’in konuğu Nagehan Alçı’ya sorduğu bu soru yeniden gündem oldu.

Ve gazetecilik mesleğinin en değerli sorularından Nagehan Alçı’ya “FETÖ zanlılarına özgürlük isteyen sanıklar Nagehan Alçı, Balyoz ve Ergenekon için neden ses çıkarmadı?” söz konusu…

Tabii bu soru sosyal medyada yeniden gündem oldu…

Tepkiler de yavaş değildi…

?

?

?

?

?

?

?

haber-solhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu