Haber

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, Sancak Beldesi ile Kiğı ve Adaklı ilçelerini ziyaret etti

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, Sancak ilçesi ile Kiğı ve Adaklı ilçelerini ziyaret ederek vatandaşların taleplerini dinledi.

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta ilçe ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Sancak Kasabası, Kiğı ve Adaklı ilçelerini ziyaret eden Vali Usta, kurum başkanından bilgi alarak vatandaşların taleplerini dinledi. Daha sonra Kiğı ilçesine giden Vali Usta, Kaymakam ve belediye başkanından bilgi alarak vatandaşlarla buluştu. Talepleri dinleyen Vali Usta, “Kiğı’da vatandaşlarımızla toplantıya geldik. Buluştuk. Sohbet ettik. Taleplerini aldık. Daha sık ve uzun süre bir arada olacağımızı ifade ettik. gelecek.”

Son olarak Adaklı ilçesine giden Vali Usta, yaptığı açıklamada, “Adaklı’daki Kaymakamlık ve emniyet binalarının depremden zarar gördüğünü, uygunsuz kurallarla çalıştığını gördüm. Bu bahisler önümüzdeki dönemde önceliklerimizin ortasında yer alacak.” Önümüzdeki dönem. Günün sonunda sevgili çocuklarımıza doğaçlama kareler bırakıyorum. Çocuklarımızın ilgileri o kadar samimiydi ki. “Onların kucaklaşmasındaki samimiyeti hissettim. Yanımda durabilmek için neredeyse birbirlerini ezeceklerdi. Allah hepsinin yolunu açık etsin. Rabbim onları korusun” dedi. – BİNGOL

sarayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu