Haber

Başkan Abdullah Özyiğit pazarlamacılar ve vatandaşlarla buluştu

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Eğriçam Mahallesi’ndeki semt pazarında pazar satıcılarıyla kahvaltıda buluştu, ardından pazar alanını gezerek vatandaşlarla buluştu.

Esnaf ve haneleri sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, geçtiğimiz günlerde Eğricam Mahallesi’ndeki semt pazarını ziyaret etti. Önder Özyiğit, hem pazarlamacıları hem de vatandaşları tek tek dinleyerek talep ve tekliflerini aldı. Başkan Abdullah Özyiğit’e, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Eğriçam Mahalle Muhtarı İbrahim Önel, Batıkent Mahalle Muhtarı Bahri Tuncer ve İnönü Mahalle Muhtarı Adnan Giray Atilla katıldı. da eşlik etti.

Başkan Özyiğit, “ Hemşehrilerimizle güzel bir diyaloğumuz var, gittiğimiz her yerde memnuniyet görmekten, takdir görmekten gurur duyuyoruz.”

Başkan Özyiğit, gittikleri her yerde halkın takdiriyle rekabet etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti. “Şehrimizin sorunlarını çözmek ve Yenişehir’i daha güzel bir yer haline getirmek için hep birlikte çalışmalıyız. Sağduyulu, insanları dinleyerek, saygı duyarak ve onların farklı niyetlerini önemseyerek iş yaparız. Bizim belediyecilik anlayışımızda katılımcılık var. Bugün mahalle pazarımızı ziyaret ederek pazarcılarımız ve vatandaşlarımızla buluştuk. Hemşehrilerimizle doğru bir diyalog içerisindeyiz ve gittiğimiz her yerde memnuniyet görmekten, takdir görmekten gurur duyuyoruz. “Halkımıza hizmet etmenin onuru ile alnımız açık sokaklardayız.”söz konusu.

Batur, “ “Sorunlarımıza her zaman çözüm üretti ve her zaman yanımızda olduğunu gösterdi.”

Konuşmasında Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur da vardı. “Belediye Başkanımız Abdullah Özyiğit bugüne kadar bizi hiçbir zaman geri çevirmedi. Her zaman sorunlarımıza çözüm üretti ve her zaman yanımızda olduğunu gösterdi. Kendisine tüm pazarlamacılarımız adına teşekkür ediyorum.İfadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu