Haber

Aleyna Tilki’nin Justin Bieber’a ‘Çingene’ Dediği Soruşturmada Karar Verildi!

Geçen yıl bir programa konuk olan Aleyna Tilki, Justin Bieber hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Dünyaca ünlü müzisyene ‘çingene’ diyen Fox, kullandığı kelime nedeniyle CİMER’e şikayet edildi! Aleyna Tilki’nin mahkemesinde karar çıktı!

Detaylar burada…

Dünyaca ünlü Aleyna Tilki’yi artık tanımayan yoktur diye düşünüyoruz. Tilki, 2016 yılında çıkardığı ilk müziği ile gündeme geldi.

Aleyna Tilki daha sonra çıkardığı ünlü müziklerle doğal olarak gündemdeydi. Hem başarısıyla hem de özel hayatıyla sık sık gündeme geldi.

Aleyna Tilki aynı anda birçok programa katılarak röportajlar verdi. Bu programlarda söyledikleri hep gündemde olmayı başardı.

Fox, 2021 yılında ünlü Youtuber Enes Batur’un ‘Tatsız Gerçekler’ programına konuk oldu. Programda Aleyna Tilki’ye, “Sana bir ünlü yürüdü mü?” soru soruldu.

Ünlü müzisyen bu soruyu “Bana biri geldi, ayakkabıları güzeldi ama çocuk çingene” şeklinde yanıt verdi. Bu çocuk dünyaca ünlü müzisyen Justin Bieber’dı.

Tilki’nin ifadesi üzerine Yılmaz U. isimli bir kişi, ‘çingene’ tabirinin küçümsendiğini belirterek müzisyeni CİMER’e şikayet etti.

Aleyna Tilki, bu şikayet üzerine, “Çingene kelimesini ‘rahat, salaş’ anlamında kullandım. Amacım ırkçılık değildi. Çingene vatandaşlara konser vermek istiyorum” dedi. kendini savundu.

Aleyna Tilki soruşturmasında son noktayı savcılık koydu. Belge kovuşturulmadı ve belge kapatıldı.

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

haber-nallihan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu